System wymiany linków stałych

Co nowego w systemie LinkORN.pl?

Nowa, efektywna wersja systemu przydziału linków

System efektywniej rozdziela linki pomiędzy domenami w obrębie danej kategorii. Sporadycznym jest przypadek kiedy strona linkowana otrzymuje więcej niż jeden link w obrębie jednej domeny na dobę.

Linki otoczone tekstem

Dzięki powyższej funkcjonalności istnieje możliwość dowolnej konfiguracji anchorów, zdań i priorytetów przypisanych do danej strony linkowanej. Jeśli nie wiesz jak skuteczne może okazać się indeksowanie stron przy pomocy tej metody, przekonaj się już teraz rejestrując się w systemie!

Rotowane anchory w ramach tego samego linku

W ustawieniach stron linkowanych istnieje możliwość wprowadzania kilku anchorów ( do 3 sztuk ), które będą rotowały na stronie. Dzięki temu zwiększysz skuteczność swoich linków, a pomiędzy wizytami bota na podstronie z Twoim linkiem, pozycjonować będą się różne anchory bez strat punktów na kolejne linki.

Bardziej użyteczny panel zarządzania

Do nowego panelu zarządzania dodalismy następujące funkcjonalności:

 • grupy dla stron linkowanych umożliwiające predefiniowanie ustawień dla stron linkowanych dodawanych w obrębie wybranej grupy
 • grupy dla stron linkujących umożliwiające porządkowanie zaplecza i pogląd na możliwości zarobkowe danej grupy stron linkujących
 • przenoszenie stron między grupami
 • sprawdzanie instalacji skryptu z poziomu ustawień strony linkującej
 • zapisywanie zmian dotyczących, kategorii, słow kluczowych i pozostałych parametrów strony linkowanej za pomocą jednego kroku, bez konieczności klikania w różne opcje
 • możliwość hurtowego właczania/wyłaczania przydzielania linków dla danej strony linkowanej/linkującej
 • hurtowe dodawanie stron linkowanych
 • nowa podstrona dotycząca skryptu instalacyjnego
 • w miejscach szczególnie wymagajacych szybkiego przejścia do działu systemu linków umieściliśmy opcję skocz do, która umożliwia za pomoca jednego kliknięcia przekierować nas do innego działu.
 • nowa grafika i wygląd list systemu linków
 • i wiele więcej, nie czekaj i przekonaj się co jeszcze poprawiliśmy.
JEDEN kod dla wszystkich Twoich stron linkujących ?

Zmiana względem poprzedniej wersji, gdzie dla każdej strony linkującej istniała potrzeba instalowania osobnego skryptu. Obecnie pobierasz swoją paczkę z aktualnym skryptem instalacyjnym i dowolnie kopiujesz pomiędzy swoimi domenami, na sam koniec dodajesz strony w panelu, dzięki czemu zyskujesz czas na dodanie jeszcze większej ilości stron.

Brak problemu tysiecy plików na serwerze

Problem w szczególności dotyczył stron z dużym site, przez co w katalogu z cache linków tworzyły się tysiące plików (w większości pustych) co utrudniało współpracę z niektórymi bardziej restrykcyjnymi firmami hostingowymi. Ten problem znikł bezpowrotnie! Najnowszy skrypt instalacyjny korzysta z jednego pliku w którym trzymane są informacje o linkach rozdzielonych na podstronach!

Wyszukiwarki